Medarbetare

Välkommen att kontakta oss på Persson Invest Ekonomipartner. Du hittar lättast den person du söker genom att använda någon av snabbknapparna nedan till rätt avdelning.


Ledning


Redovisning

Mattias Lagerkvist

Redovisningsansvarig Wist Last & Buss AB
mattias.lagerkvist@perssoninvest.se

Pernilla Sundin

Redovisningsansvarig Bilbolaget Nord AB
pernilla.sundin@perssoninvest.se

Carin Wessén

Redovisningsansvarig PI Ekonomipartner AB
carin.wessen@perssoninvest.se

Carina Nilsson

Redovisningsansvarig Intakt AB
carina.nilsson@perssoninvest.se

Björne Johansson

Redovisningsekonom
bjorne.johansson@perssoninvest.se

Christina Kardin-Andersson

Redovisningsekonom
christina.kardin@perssoninvest.se

Lena Skoglund

Redovisningsekonom
lena.skoglund@perssoninvest.se

Malin Högberg

Redovisningsekonom
malin.hogberg@perssoninvest.se

Pontus Wiklund

Redovisningsekonom
pontus.wiklund@perssoninvest.se


Kredit

Kristoffer Gunnarsson

Kreditansvarig
Kristoffer.Gunnarsson@perssoninvest.se

Linda Liljegren

Redovisningsekonom
linda.liljegren@perssoninvest.se

Sara Lööf

Redovisningsekonom
sara.loof@perssoninvest.se

Anna Carlsson

Redovisningsekonom
anna.carlsson@perssoninvest.se

Inger Eriksson

Redovisningsekonom
inger.eriksson@perssoninvest.se


Löner

Ingrid Kammen

Lönespecialist
ingrid.kammen@perssoninvest.se

Lars Gabrielsson

Lönespecialist
lars.gabrielsson@perssoninvest.se

Sari Epäilys

Lönespecialist
sari.epailys@perssoninvest.se

Lisa Forslund 

HR-administratör (föräldraledig)
lisa.forslund@perssoninvest.se


IT

Marie Forsberg

IT-tekniker/Systemadministratör
marie.forsberg@perssoninvest.se

Ronny Dahlberg

IT-tekniker/Systemadministratör
ronny.dahlberg@perssoninvest.se


Växel

Veronica Johansson

Kund & Applikationsansvarig Växel
veronica.johansson@perssoninvest.se

Klara Svensson

Kundtjänstmedarbetare
klara.svensson@perssoninvest.se

Johanna Rubensson

Kundtjänstmedarbetare
johanna.rubensson@perssoninvest.se

Elsa Ärlebrandt Widholm

Kundtjänstmedarbetare
elsa.arlebrandt-widholm@perssoninvest.se

Jennifer de Boer

Kundtjänstmedarbetare
jennifer.deBoer@perssoninvest.se

 
Fiske
 
Cookieinställningar | Internetmedia Kommunikationsbyrå AB