Medarbetare

Välkommen att kontakta oss på Persson Invest Ekonomipartner. Du hittar lättast den person du söker genom att använda någon av snabbknapparna nedan till rätt avdelning.


Ledning


Redovisning

Mattias Lagerkvist

Redovisningsansvarig Wist Last & Buss AB
mattias.lagerkvist@perssoninvest.se

Pernilla Sundin

Redovisningsansvarig Bilbolaget Nord AB
pernilla.sundin@perssoninvest.se

Carin Wessén

Redovisningsansvarig PI Ekonomipartner AB
carin.wessen@perssoninvest.se

Ida Olofsson

Redovisningsekonom
ida.olofsson@perssoninvest.se

Carina Nilsson

Redovisningsekonom 
carina.nilsson@perssoninvest.se

Björne Johansson

Redovisningsekonom
bjorne.johansson@perssoninvest.se

Christina Kardin-Andersson

Redovisningsekonom
christina.kardin@perssoninvest.se

Lars Andersson

Redovisningsekonom
lars.andersson@perssoninvest.se

Lena Skoglund

Redovisningsekonom
lena.skoglund@perssoninvest.se


Kredit

Malin Högberg

Redovisningsekonom
malin.hogberg@perssoninvest.se

Linda Liljegren

Redovisningsekonom
linda.liljegren@perssoninvest.se

Sara Lööf

Redovisningsekonom
sara.loof@perssoninvest.se

Amanda Jansson

Redovisningsekonom
amanda.jansson@perssoninvest.se

Anna Carlsson

Redovisningsekonom
anna.carlsson@perssoninvest.se


Löner

Ingrid Kammen

Löneadministratör
ingrid.kammen@perssoninvest.se

Susanne Roos

Löneadministratör
susanne.roos@perssoninvest.se

 

Lars Gabrielsson

Löneadministratör
lars.gabrielsson@perssoninvest.se

Lisa Forslund

Löne- och personaladministratör
lisa.forslund@perssoninvest.se


IT

Marie Forsberg

IT-tekniker/Systemadministratör
marie.forsberg@perssoninvest.se

Ronny Dahlberg

IT-tekniker/Systemadministratör
ronny.dahlberg@perssoninvest.se


Växel

Veronica Johansson

Kund & Applikationsansvarig Växel
veronica.johansson@perssoninvest.se

Ida Stunis

Växeltelefonist (föräldraledig)
ida.stunis@perssoninvest.se

Martina Nordström

Växeltelefonist
martina.nordstrom@perssoninvest.se

 
Fiske
 
Internetmedia Kommunikationsbyrå AB