Medarbetare

Välkommen att kontakta oss på Persson Invest Ekonomipartner. Du hittar lättast den person du söker genom att använda någon av snabbknapparna nedan till rätt avdelning.


Ledning


Redovisning

Mattias Lagerkvist

Redovisningsansvarig Wist Last & Buss AB
mattias.lagerkvist@perssoninvest.se

Carin Wessén

Redovisningsansvarig PI Ekonomipartner AB
carin.wessen@perssoninvest.se

Carina Nilsson

Redovisningsansvarig Bilbolaget Nord AB
carina.nilsson@perssoninvest.se

Lina Reinholdt

Redovisningsansvarig Bilbolaget Norrbotten AB
lina.reinholdt@perssoninvest.se

Björne Johansson

Redovisningsekonom
bjorne.johansson@perssoninvest.se

Christina Kardin-Andersson

Redovisningsekonom
christina.kardin@perssoninvest.se

Lars Andersson

Redovisningsekonom
lars.andersson@perssoninvest.se

Sara Lööf

Redovisningsekonom
sara.loof@perssoninvest.se

Pernilla Sundin

Redovisningsekonom
pernilla.sundin@perssoninvest.se


Kredit

Cecilia Hallberg

Teamledare och redovisningsekonom
cecilia.hallberg@perssoninvest.se

Malin Högberg

Redovisningsekonom
malin.hogberg@perssoninvest.se

Ida Olofsson

Redovisningsekonom
ida.olofsson@perssoninvest.se

Linda Östlund

Redovisningsekonom
linda.ostlund@perssoninvest.se

Linda Berg

Redovisningsekonom
linda.berg@perssoninvest.se


Löner

Ingrid Kammen

Löneadministratör
ingrid.kammen@perssoninvest.se

Susanne Roos

Löneadministratör
susanne.roos@perssoninvest.se

 

Caroline Olofsson

HR-ansvarig
caroline.olofsson@perssoninvest.se

 

Lars Gabrielsson

Löneadministratör
lars.gabrielsson@perssoninvest.se


IT

Marie Forsberg

IT-tekniker/Systemadministratör
marie.forsberg@perssoninvest.se

Ronny Dahlberg

IT-tekniker/Systemadministratör
ronny.dahlberg@perssoninvest.se



Växel

 

Veronica Johansson

Kund & Applikationsansvarig Växel
veronica.johansson@perssoninvest.se

Malin Olofsson

Växeltelefonist
malin.olofsson@perssoninvest.se

Ida Stunis

Växeltelefonist
ida.stunis@perssoninvest.se

Carina Alenryd

Växeltelefonist
carina.alenryd@perssoninvest.se

Fiske
 
Internetmedia Kommunikationsbyrå AB