Medarbetare

Välkommen att kontakta oss på Persson Invest Ekonomipartner. Du hittar lättast den person du söker genom att använda någon av snabbknapparna nedan till rätt avdelning.


Ledning


Redovisning

Mattias Lagerkvist

Redovisningsansvarig Wist Last & Buss AB
mattias.lagerkvist@perssoninvest.se

Pernilla Sundin

Redovisningsansvarig Bilbolaget Nord AB
pernilla.sundin@perssoninvest.se

Carina Nilsson

Redovisningsansvarig Intakt AB
carina.nilsson@perssoninvest.se

Moa Karnström

Redovisningsekonom/Redovisningsansvarig
moa.karnstrom@perssoninvest.se

Björne Johansson

Redovisningsekonom
bjorne.johansson@perssoninvest.se

Malin Högberg

Redovisningsekonom/Teamledare
malin.hogberg@perssoninvest.se

Pontus Wiklund

Redovisningsekonom
pontus.wiklund@perssoninvest.se

Oskar Notelid

Redovisningsekonom
oskar.notelid@perssoninvest.se

Oscar Häggquist

Redovisningsekonom
oscar.haggquist@perssoninvest.se

 

Kredit

xxx

Kreditansvarig
xxxxx@perssoninvest.se

Linda Liljegren

Redovisningsekonom/Redovisningsansvarig Ekonomipartner
linda.liljegren@perssoninvest.se

Sara Lööf

Redovisningsekonom
sara.loof@perssoninvest.se

Inger Eriksson

Redovisningsekonom
inger.eriksson@perssoninvest.se

Linnea Andremo 

Redovisningsekonom
linnea.andremo@perssoninvest.se

Johanna Rubensson

Redovisningsassistent
johanna.rubensson@perssoninvest.se

Anna Carlsson

Redovisningsekonom
anna.carlsson@perssoninvest.se

Alexandra Björsell

Redovisningsekonom
alexandra.bjorsell@perssoninvest.se


Löner

Ingrid Kammen

Lönespecialist
ingrid.kammen@perssoninvest.se

Sari Epäilys

Lönespecialist
sari.epailys@perssoninvest.se

Lisa Forslund 

HR-specialist
lisa.forslund@perssoninvest.se


IT

Marie Forsberg

IT-tekniker/Systemadministratör
marie.forsberg@perssoninvest.se

Ronny Dahlberg

IT-tekniker/Systemadministratör
ronny.dahlberg@perssoninvest.se


Växel

Veronica Johansson

Kund- och applikationsansvarig Växel
veronica.johansson@perssoninvest.se

Elsa Ärlebrandt Widholm

Kundtjänstmedarbetare
elsa.arlebrandt-widholm@perssoninvest.se

Anneli Jönsson

Kundtjänstmedarbetare
anneli.jonsson@perssoninvest.se

Ann-Sofie Jonsson, VD Ekonomipartner

Ann-Sofie Jonsson

VD Ekonomipartner

Cookieinställningar | Internetmedia Kommunikationsbyrå AB